Nazywam się
Kamil Kraciuk. 

Tworzę skuteczne strony internetowe dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swój biznes.

Wiem, że klienta zdobyć można czytelną i intuicyjną witryną, która działa szybko i jest dostosowana do urządzeń mobilnych. Właśnie takie strony tworzę.

Social Media Marketing

Zrobiłem test

Test na archetyp marki. Powiedział, że jestem liderem i stale podwyższam poprzeczkę, pokazując klientom, że mogą sięgać wyżej. To prawda. Zawsze przedstawiam im wachlarz rozwiązań i podpowiadam, które z nich przyniosą najlepsze efekty.

8 lat temu, gdy zaczynałem programować, świat internetu wyglądał zupełnie inaczej. Dziś toporny design sprzed dekady nikomu nie pomoże zwiększyć sprzedaży. No, chyba że będzie to zamierzony zabieg. Aby być na czasie, wciąż podążam za zmianami i poznaję nowe technologie, by jak najlepiej dotrzeć do klientów.

Dziesiątki klientów

12 lat tworzenia stron

Setki rozmów

+3,600 kubków kawy

A skoro o przeszłości mowa…

 

Komputerowego bakcyla złapałem już w podstawówce. Na studiach informatycznych stworzyłem swoją pierwszą w pełni funkcjonalną aplikację sklepu internetowego.

Od tamtej pory, opierając się na języku PHP, Javascript, HTML i CSS oraz na bazie danych MySQL, zbudowałem dziesiątki stron internetowych. Moi klienci chwalili je za to, że są proste, czytelne i pełne drogowskazów, prowadzących do celu, czyli zakupu produktu lub usługi.

Mam coś więcej

Jestem nie tylko informatykiem. Zajmuję się także fotografią. Łączę obie te umiejętności w swojej pracy. Klienci, dla których projektuję stronę, chętnie korzystają z wykonanych dla nich zdjęć: biznesowych, wnętrz, produktowych czy portretów. Dzięki nim zyskują niepowtarzalny wygląd strony i znika obawa, że na witrynie konkurencji pojawi się takie samo zdjęcie.

A prywatnie

Lubię kolarstwo szosowe. Daje mi ono energię, a jednocześnie wycisza. Swoją pierwszą „szosę” złożyłem sam. Najpierw poznałem tajniki jazdy, a następnie dobrałem rower do moich możliwości. Pracuję na podobnych zasadach. Buduję zarys ogólny strony, a następnie poznaję cele moich klientów i dopasowuję do nich funkcjonalności i wygląd witryny.

Jeśli szukasz czytelnych, intuicyjnych i nowoczesnych rozwiązań dla Twojej strony internetowej, porozmawiajmy o tym, co mogę dla Ciebie zrobić.